Volné pracovní místo

Příspěvková organizace Srdce v domě, Klentnice 81, přijme nového zaměstnance na pozici uklízečka (k.č. 1.06.06) celý úvazek (40 hod. týdně), s nástupem od 1. 12. 2017.

Požadavky:

bezúhonnost, zodpovědnost, pracovitost.

Nabízíme: odpovídající platové podmínky dle platných předpisů – NV č. 564/2006 Sb. v akt. znění, zaměstnanecké stravování, příspěvky z FKSP.

K písemné přihlášce přiložte:

- strukturovaný životopis s kontaktní adresou (i e-mailovou) a telefonem,

- souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení, ve smyslu
zákona č 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění

Přihlášky zašlete na adresu: Srdce v domě, p.o., Klentnice 81, PSČ 692 01,
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kontaktní osoba: Ing. Radka Hrabcová, personalistka, tel. 519515187

Tančíme pro radost

Letos se tradiční společenská událost  "Tančíme pro radost" uskutečnila 20.9.2017 od 14hod v Louckém klášteře ve Znojmě. Byl to již druhý ročník setkání domovů pro zdravotně postižené. V tomto roce se hlavní organizace ujal Domov u lesa, Tavíkovice.

Ohlédnutí za létem

Léto v našem zařízení bylo velmi rozmanité. Naši klienti se v červnu zúčastnili sportovních her v Zubří, kde si vybojovali medaile. V červnu také proběhl tradiční Den otevřených dveří - mezigenerační den, který se opět zapsal do paměti.. V červenci naši klienti podnikali různé výlety po okolí, do ZOO, po historických památkách a do různých měst. V srpnu se uskutečnil sportovní den a dovolená na Bítově. Na začátku září se 31 klientů vypravilo na dovolenou v Itálii, odkud si dovezli spoustu zážitků a suvenýrů.